Leonora Jakupi e mbuluar me simbole kombëtare, shpreson në fitore

Leonora Jakupi do ndjek nga afër ndeshjen ndal Malit të Zi.

 

Leonora Jakupi është një nga emrat e shumtë të shoubizit të cilët do ndjekin nga afër ndeshjen ndaj Malit të Zi, në ‘tempullin’ ‘Fadil Vokrri’.

Në një intervistë të dhënë para ndeshjes këngëtarja është paraqitur e mbështjellë me fanellë dhe flamurin kosovar.

Leonora është shprehur shumë optimiste dhe shpreson që Kosova të dalë triumfuese nga kjo betejë, “Shpresoj të paktën të përfundoj me rezultat 1-0 për kombëtaren tonë”.