Leonita sjell portretin e bukur familjar me Granitn dhe Ayanën

Leonita Xhaka po shijon fundjavën me më të dashurit e saj.

 

Leonita ditën e të dashuruarve po e kalon së bashku me burrin dhe vajzën e saj Ayanën.

Bashkëshortja e futbollistit të Arsenalit, ka publikuar së fundmi një fotografi në profilin e saj në Instagram ku shihet duke bërë një shëti me më të dashurit e saj.

Ajo kishte lënë edhe këtë mbishkrim ‘Dashuri’ ku i shkroi edhe inicialet e bashkëshortit dhe vajzës.