Ledrin po e shoqëron një femër në dhomë? Ja detaji që e zbuloi

Ledri Vula është njëri prej artistëve më të suksesshëm shqiptar.

Krahas jetës profesionale, Ledri në shumë raste është komentuar edhe për jetën private, shkruan lajmi.net.

Ai është shumë aktiv në rrjete sociale në të cilat publikon vazhdimisht imazhe të reja, përmes të cilave tregon me çka merret.

Minuta më parë, reperi ka postuar një fotografi nga shtrati, ku po shijonte ushqimin dhe ishte bërë gati të shikonte film.

Pranë televizionit, shihet një çantë femrash, dedaj ky që shton dyshimet se ai po shoqërohej nga një femër.