Ledri Vula është me fat, mos i humbisni këto poza në bikini të të dashurës së tij

Ledri Vula po e shijon lidhjen e tij të dashurisë.

Reperi shqiptar, Ledri Vula, qe një kohë është në lidhje dashurie me Sara Hoxhën.

 Ata madje i kanë kaluar së fundmi edhe pushimet së bashku ku kishin zgjedhur ishujt Maldive e më pas Dubain si destinacion.

Sara është aktive në Instagram dhe dominojnë fotot në bikini. Disa prej tyre që ua sjellim në vazhdim s’duhet t’i humbisni.