Ledri Vula e ndezë atmosferën në Gjakovë

Reperi Ledri Vula ishte i ftuar në një klub nate në Gjakovë ku ai mblodhi rreth vetes shumë fansa, e me performancën e tij ai e ‘ndezi’ publikun, duke krijuar një atmosferën argëtuese, shkruan Indeksonline.

Ledri me hitet e tij të fundit si : “Rio Rio” , “MEM” apo “Kiss Kiss” është pritur mjaft mirë nga publiku dhe për një kohë të shkurtër ka arritur shifra të larta të dëgjueshmërisë.

Kujtojmë që Ledri Vula është një nga reperët më të kërkuar shqiptarë nëpër evente të ndryshme.