Ledri i ‘nokauton’ vajzat me këtë fotografi nga pishina

Reperi i njohur kosovar, Ledri Vula është shumë i pëlqyer nga gjinia e bukur.

Vula përveç projekteve muzikore, shpeshherë komentohet edhe për fotografitë që i poston në rrjete sociale, shkruan Indeksonline.

 

Reperi së fundmi ka postuar një fotografi nga pishina, ku vë në pah trupin e tij.

 

Brenda dy orëve, fotografia e Vulës ka marrë shumë komente pozitive.

Vula së shpejti pritet të publikoj projektet e reja muzikore. Gjatë verës ishte tejet aktive me koncerte dhe këngë të shumta./Indeksonline/