Ledina Çelo realizon video gjysmë e zhveshur, provokon rend e shtrirë

Këngëtarja Ledina Çelo duket tejet seksi në videon e fundit.
Ledina Çelo në llogarinë e saj në Instagram e ka publikuar një video të cilën e ka realizuar gjatë qëndrimit të saj në Austri.

Në videon e postuar Ledina shihet gjysmë e zhveshur e shtrirë ndërsa me gjoksin ka provokuar keq.

Ajo, ani pse nënë e dy fëmijëve ka arritur që t’i ruajë linjat trupore dhe përkundër viteve vazhdon të ju bëjë konkurrenë vajzave të reja.