Lansohet trileri i këngës ‘Nuk jom si ti’ nga Muaad dhe Blerta Bujupaj (VIDEO)

‘Nuk jom si ti’ quhet kënga më e re që do të lansohet shumë shpejt nga reperi Muaad dhe këngëtarja Blerta Bujupaj.

Ky projekt muzikor është shkruar nga vet reperi kurse muzika është bërë nga Besart Bega transmeton parrotlla.net

‘Nuk jom si ti’ është finalizuar me një klip shumë interesant nga Besart Begaj dhe pritet të jetë një super hit.

E se çka do të ketë klipi, sonte u lansua edhe trileri i kësaj videoje :

https://www.youtube.com/watch?v=mSQG6G8okXE