Labi vjen me një emision të ri, ja në cilin televizion do ta shihni tani?! (VIDEO)

Labinot Gashi  është një ndër moderatorët më të pëlqyer në vendin tonë.

Ai njihet për moderimin e tij dhe show-in që krijon në emisione.

Për të parë se në cilin emision ka kaluar ai, klikoni në likun e mëposhtëm./GazetaTribuna/