Kylie Jenner filmon trupin nga afër e veshur vetëm në të brendshme

Kylie Jenner nga dhoma e gjumit tregoi linjat trupore.

Kylie Jenner para se të flinte, realizoi për ndjekësit një video, ku u shfaq vetëm në të brendshme.

Teksa po filmonte trupin nga afër në pasqyrë, ajo kthehet nga prapa dhe tregon të pasmet.

Për ndryshe, Kylie Jenner pas ndarjes nga Travis Scott u përfol për një lidhje të re, por nuk ka konfirmuar asgjë lidhur me këtë çështje.