Kylie Jenner eksopozon këmbët e trasha (Foto)

Raportet thonë se Kylie Jenner dhe shoqja e saj më e mirë Hailey Baldëin u gjenden rastësisht në një ndejë në natën e së dielës.

Por dy bukuroshet e ekranit shfaqen këmbët e tyre të gjata kur u drejtuan për një darkë në Miami Beach Edition Hotel, duke u veshur me ngjyra të kundërta.

Kylie kishte veshur një fustan shumë të shkurtër duke treguar këmbët të plota.

Kylie1

Kylie2

Kylieee-543x330