Ky projekt e rikthen R-Jan më të fortë për këtë verë! (VIDEO)

Reperi Arjan Sjarina, i njohur me nofkën artistike si R-Jan ka publikuar sonte projektin e tij më të ri.

‘Ma i forti’ titullohet ky projekt i cili ka tekst të vetë Arjanit teksa është masterizuar nga RedBox Entertainment.

Kënga ka ardhur me videoklip nga Valon Aziri dhe në minutat e parë nga publikimi, komentet kanë qenë tejet pozitive.

Se a do jetë ky projekt ‘Ma i forti’ ndër reperë për këtë verë, kjo mbetet të shihet.