Ky person është krahu i djathtë i Rita Orës (FOTO)

Këngëtarja më prejardhje nga Kosova, Rita Ora tashmë numëron mijëra fansa përreth botës.
Mirëpo është një person që i ka qëndruar asaj që nga fillimi pranë. Ajo është motra e saj Elena që ndryshe është pjesë edhe e menagjmentit të Ritës dhe e ndjek atë në cdo koncert.

Në rrjetin social Snapchat Rita ka postuar foton e motrës që duket tejet seksi./Sovrani

 

 

 

elena_1489841337-9391396