Kush po mban inat, Tuna apo Nora? (FOTO)

Mardhënia e këngëtareve Altuna Sejdiu-Tuna dhe Nora Istrefi është e ftohur. Që nga darka e Valdrin Sahitit kur promovoj “Altar”, ato më nuk janë parë asnjëherë nën shoqërinë e njëra tjetrës, shkruan “Kosovarja”.

Janë pjesë e një familje, por kjo nuk e ka forcuar raportin e tyre, madje e ka ftohur edhe më shumë marrëdhënien mes dy kolegeve e dikur dy mikeve të mira.

 

Pse nuk shihen bashkë? Çfarë ka ndodhur? Ka shumë pse dhe asnjë sepse…

Nuk dihet se cila po mban inat, por një është e sigurt, Tuna dhe Nora nuk kanë afërsi.

 

 

 

Ndryshe, vëllezërit Berisha janë në të njëjtën linjë si gjithmonë dhe të pa ndikuar nga mardhënia e grave të tyre./Kosovarja/