Kush i’a flladit shpirtin Lyrical Sonit? (Foto)

Është ndër reperët më të njohur dhe më të pëlqyer në tregun muzikor shqiptar, shkruan Kosovarja.

Festim Arifi i njohur me emrin artistik Lyrical Son, artist i shumë hiteve, madje lirisht mund të thuhet se çdo këngë e tij e lansuar në treg, nuk kërkon shumë kohë për t’u shndërruar në hit, duke u dëgjuar për vite radhazi.

Ndërsa, kur flitet për pjesën e rrjeteve sociale, nuk është edhe aq aktiv krahasuar me kolegët e tij, gjithsesi u qëndron afër fansave përmes disa postimeve të kohë pas kohëshme.

E se temperaturat e larta, kanë shkaktuar ‘bezdi’ tek shumica e njerëzve shkaku i mos përballimit të tyre, e konfirmon edhe vetë reperi përmes këtij imazhe që ka publikuar në Instastory.

“Motra ta flladit Shpirtin”, i ka vënë përshkrimin fotos së fundit, e që është mjaft e ëmbël