Kush është vajza që po e shoqëron Yll Limanin në pushime? (Foto/Video)

Ai është njëri ndër këngëtarët më të njohur në vend.

Është ky këngëtari i njohur Yll Limani i cili është shumë i pëlqyer nga vajzat.

Si shumë yje të njohura të estradës edhe Ylli për pak kohë ka lënë anash angazhimet në punë.

Ai këto ditë është duke shijuar pushimet e tij, por jo i vetëm. Ylli si duket ka shkuar në pushime së bashku me shoqërinë e tij.

Këtë e ka bërë të ditur  pak më parë përmes disa fotografive që ka postuar në profilin e tij në Instastory.

Në këto fotografi Ylli shihet së bashku me një vajzë.

Lyra Sadiku është kjo vajza që është në pushime së bashku me Yllin.

Ndryshe, “Besom”, është projekti i fundit nga Ylli në bashkëpunim me Dj Dagz dhe PM/