Kush është në “rrethin” e Kristin Prengajt? (FOTO)

Ajo është një nga modelet më të bukura të momentit dhe diçka e tillë dëshmohet në çdo postim të Kristin Prengaj

Këtë herë ajo ka postuar një foto në profilin e saj në Instagram me një titull intrigues: “Rrethi im është kaq i vogël dhe është qesharake pasi shume njerëz mendojnë se janë në të,”-shkruan Prengaj në gjuhën angleze. Kohët e kohët e fundit ajo ka realizuar një set fotografik me fotografik Endrit Mërtiri.

 

k1_1462275299-407327 (1)