Kur Tayna vishet me Louis Vuitton fallcë

Tayna duket se është zënë mat dhe nuk ka pasur të veshur atë që publiku e ka menduar
Reperja shqiptare është cilësuar nga faqja në instagram “whattheywearin” se ka veshur veshje falcë Louis Vuitton, transmeton GazetaExpress.

Ajo kishte postuar një foto në Instragram që duket se është parë nga faqja në fjalë e cila mendon se Tayna nuk ka pasur veshje të kësaj firme të njohur edhe pse ajo ashtu ka pretenduar.

“Tayna ka rrip fallcë të çantës Louis Vuitton dhe gete fallco”, kanë shkruar në këtë status “whattheywearin