“Kur i ke, pse mos t’i nxjerrësh”, thotë Kelly Bensimon

Kelly Bensimon njihet për stilin e saj të veçantë dhe nuhatjen që ka ndaj fashion.

Por të shtunën 46 vjeçarja u fotografua me një bluzë tepër transparente, e cila ia tregonte gjoksin sheshit.

Por duke pasur parasysh format perfekte të saj, fundja kur i ke gjithë këto bukuri, pse mos t’i ekspozosh.

 3 4 5 6 1