Kujt po i këndon serenadë Arti? (Foto)

Është një nga këngëtarët më të mirë që kemi.

Art Abazi pas lansimit të këngës ‘Andrra Jem’ ka vendosur që të t’i jap vetës pushim.

Por, siç duket, në to ai nuk është i vetëm. Arti është së bashku me një vajzë të cilës po i këndon edhe serenadë.

Të paktën kështu kuptohet nga fotoja që këngëtari ka postuar në Instagram në të cilën ai shihet me një femër dhe në dorë kishte një kitare me të cilën i këndonte.

E se kush është ajo, Arti nuk ka treguar por mbase lidhjen e mundshme do ta konfirmojë ditëve më vonë. /Gazeta Tribuna/