Kujt i’u ulë Morena Taraku në prehër? (Foto)

Ajo është një ndër femrat më të nxehta aktuale në trojet shqiptare.

Bëhet fjalë për ish-miss Kosovën Morena Taraku, e cila çdo ditë freskon fansat me poza provokuese.

Por, duket se edhe ajo ka një burim të freskisë dhe forcës së saj.Përmes një fotoje të postuar, këngëtarja ka zbuluar se është babai i saj, ai që do të thotë gjithçka për të.

“Gjithçka imja #babi#”, ka shkruar ajo sipër fotos, ku shihet në prehrin e babait të saj duke e puthur atë.

Ajo që bie më shumë në sy është veshja e Morenës, e cila kësaj radhe është më e përditshme dhe jo shumë provokuese.

erer