Kujt i ngjanë Enca, mamit apo babit? (Foto)

Enca vazhdon të jete aktive në rrjetet sociale. Kësaj radhe nuk ka prezantuar ndonjë shok apo shoqe të saj, por më të dashurit e saj, prindërit.

Enca shfaqet në një foto në mes të babit dhe mamit.

Se kujt i ngjanë më shumë Enca, kurrë më lehtë nuk e keni patur për të zgjedhur./Indeksonline/