Kreshnique dhe Semiautomatic vijnë së shpejti me “Plein de Vie” (VIDEO)

Hip hop artistët e njohur, Kreshnique dhe Semiautomatic do të publikojnë së shpejti projektin e ri.

“Plein de Vie” titullohet projekti më i ri i reperëve nga Mitrovica.

Videoklipi pritet që të publikohet javën e ardhshme.

Projekti është punuar nga Andi Dautaj në videoklip.

Teksti është realizuar nga vet reperët.

Ky projekt pritet të ketë ndikim në shpërthimin e dyshes drejt skenës muzikore shqiptare.