Kjo është festa e Ledrit pas golit të Muriqit

Reperi i njohur Kosovar, Ledri Vula duket se ka zgjedhur shtëpinë e tij për të parë lojën mes kombëtares së Kosovës dhe Malit të Zi

Ledri në një story që ka lansuar në Instagram shpreh emocionet e epërsisë së kosovarëve ndaj malazezve.

Më poshtë keni reagimin e Ledrit pas golit të dytë, që u shënua nga Vedat Muriqi.