Kjo eshte femra me te pasmet me seksi sipas Genes ?!

Gena ishte protagonisti i radhës në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”.Gena ashtu sikurse edhe të ftuarit e tjerë të kësaj rubrike, u vu në siklet nga pyetjet që kishte përballë, shkruan lajmi.net. Në mesin e shumë opsioneve, Gena kishte për detyrë të zgjedhte të pasmet më seksi në estradë mes Adelina Berishës dhe Baby Gee.