Kim shfaq pasuritë trupore me veshje lëkure

Kim Kardashian ishte nisur për ne Craig’s West Hollywood, bashkë me bashkëshortin e saj Kanye West dhe motrën Kourtney.

38 vjeçarja, kishte zgjedhur një veshje lekure me ngjyrë të zezë. Kim kishte theksuar çdo detai të trupit me këtë veshje.

Bashkëshorti i saj Kanye, i ishte përshatur asaj duke kombinuar veshjet ai kishte zgjedhur një xhemper të zi dhe pantallona të gjëra së bashku me një palë atlete.

Kim, vendosur kishte edhe makijazh të errët flokët e saj të shkurtëra i kishte lënë të drejta, ajo perfeksionoi dukjen me një palë take.