Kim Kardashian pozon joshëse nga plazhet e Meksikës

Kim ka treguar edhe njëherë linjat trupore.

Kim Kardashian po i kalon disa ditë pushimi në Meksikë.

Ditë më parë janë publikuar disa foto në mediat e huaja, imazhe në të cilat ajo u kap ‘mat’ teksa po e shijonte detin.

Ndërsa tani ka vendosur që vetë t’i ndajë disa fotografi, aty ku ka marrë poza e ulur në rërë dhe duket joshëse me kostumin e larjes.

 Kim për format trupore po kujdeset në palestër dhe duke u ushqyer shëndetshëm.