Kida shfaqet me plot stil, nuk harron ta vendos maskën

Kida po tregohet tejet e kujdesshme.

Këngëtarja shqiptare, Kida, njihet për projektet e suksesshme muzikore.

Ajo ndër vite rreth vetes ka mbledhur një numër të madh fansash dhe është shumë e dashur për ta.

Kida shpesh publikon foto të reja në llogarinë e saj në Instagram, imazhe që pëlqehen shumë nga publiku dhe njësoj ka vepruar edhe me paraqitjen e fundit.

Ajo u shfaq me shumë stil ndërsa shihet se nuk ka harruar ta vendos maskën, në mënyrë që ta mbroj veten dhe të tjerët nga koronavirusi.