Kështu provokon Zanfina (Foto)

Këngëtarja Zanfina Ismaili përshëndet fansat me një fotografi të re.

Zanfina duket në top formë në fotografinë më të re të shpërndarë në rrjetet sociale.

Nuk dihet nëse kjo është një nga dukjet e klipit të ri, megjithatë këngëtarja duket vërtetë bukur në një pelerinë rozë dhe këmbët e zhveshura.