Kështu e festoi ditëlindjen Kida (Foto)

Këngëtarja kosovare, Orhidea Latifi apo siç e njohim të gjithë si KIDA, ka postuar një foto në rrjetin social instagram ku shihet në shoqërinë e më të dashurave të saj, familjareve dhe shoqeve, duke festuar ditëlindjen, transmeton ORAinfo.

Ndërsa në radhën e komenteve nuk mungonin as urimet e vazhdueshme nga fansat e saj.

kidashoqe