Këngëtarja shqiptare pozon joshëse nga dhoma e gjumit

Këngëtarja e njohur duket tejet joshëse në postimin e fundit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Smolica, e ka publikuar një foto nga dhoma e gjumit.

 Imazhin e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram dhe duket tejet joshëse.

“Unë do të mbroj energjinë time të paqes”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotografisë.

Ndryshe Vesa po e shijon suksesin e saj në muzikë.