Këngëtarja e njohur merr propozim për martesë në emision “LIVE”, ja si përgjigjet këngëtarja

Tashmë në ekranet e Tribuna Channel ka filluar të transmetohet emisioni veror “Nata n’Tribunë”, emision ky i cili çdo natë sjell në shtëpitë tuaja momente shumë interesant me mysafirë shumë atraktiv.

Pjesë e këtij emsioni ishte edhe këngëtarja e njohur e cila ndër të tjera merr edhe propozim për martesë live në emision, për të kuptuar se për cilën këngëtare bëhet fjalë dhe se cili ishte reagimi i saj klikoni linkun në vazhdim./GazetaTribuna/