Kënga e re e Drake zbulon se ai ka flirtuar me Kylie Jenner?

Drake nxiti thashethemet për raportin e tij me Kylie Jenner, pasi e përmendi në këngën e re.

Drake nuk po bën asgjë për të larguar thashethemet që ai ka romancë me Kylie Jenner.

Reperi Kanadez, 33 vjeç, thjesht e quajti miliarderen 22-vjeçare ‘një pjesë anësore’, derisa shfaqi bashkëpunimin e papublikuar me Future, në Instagram.

“Po, unë jam një urrejtës për shoqërinë / dobësirë e vërtetë, Kylie Jenner kjo është një pjesë anësore / Po, unë kam 20 Kylies”, thotë ai në këng.

Po ashtu, kënga e tij kishte referenca edhe për motrën e Kyliet, Kendall Jenner dhe modelen Gigi Hadid.

“Po, unë kam 20 Kendalls të mallkuara/ Po, unë kam 20 Gigis”, janë vargjet e këngës së tij.

Drake ka kohë që përflitet për lidhje me Kylien, pasi vitin e kaluar u tha se kalonin kohë bashkë në festën për ditëlindjen e 33-të të tij.

Thashethemet qarkulluan menjëherë pas ndarjes së bukuroshes nga Travis Scott.