Kendall Jenner në coverin e numrit të ri të “British Vogue”

Kendall Jenner erdhi krejt ndryshe në coverin e revistës së njohur.

Kendall Jenner është ndër emrat më të njohur në botën e modelimit.

Modelja është aktive me fotosesione, po ashtu edhe imazh i brendeve më të njohura nga e gjithë bota.

Së fundi, përmes një postimi ajo bëri të ditur se është në copertinën e numrit të muajit dhjetor në revistën “British Vogue”.

Në këtë imazh, modelja erdhi krejtësisht ndryshe me një stil unik dhe dukej për mrekulli.

 

View this post on Instagram

 

new December @britishvogue ? by @alasdairmclellan @edward_enninful

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on