Kë e mban në këmbë bukuroshja Amanda! (FOTO)

Amanda Holden ka treguar një tatuazh të pazakontë teksa ishte e ftuar në shoun e  Graham Norton në BBC.

Gjyqtarja e Britain’s Got Talent ngriti fustanin e saj dhe tregoi fytyrën e shefit të saj Simon Cowell në këmbën e majtë.

Gjithsesi e gjitha kjo ishte një shaka e 44 vjeçares dhe bashkëshorti i saj,  Chris Hughes, nuk ka nevojë  të shqetësohet fare nga ky “tatuazh”, i cili sigurisht nuk është i vërtetë, transmeton gazetatema.

Por veç shakave, Amanda ka nxjerrë në pah kështu format e saj të tonifikuara, aq sa gjithë pamjen seksi duket sikur ai prishte fytyra e Cowell gjithnjë e buzëqeshur.

A1 A2 A3 A4 A5