Kastro bën freestyle live

Kastro ka bërë freestyle live në emisionin “Mirage”.

Kastro ishte i ftuar mbrëmë (e premte) në një intervistë për emisionin “Mirage”.

Reperi e nisi intervistën me një ‘freestyle’, ku edhe një herë tregoi aftësitë e tij në rep.

Po ashtu, ai foli për suksesin e këngës së fundit si dhe zbuloi disa detaj rreth projekteve që do t’i sjell së shpejti.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm ku gjendet intervista e Kastros dhe shikojeni se si bën ‘freestyle’.