Kaq elegante ka kohë që s’e kemi parë Xhensilën, vë në pah këmbët në fustanin e shkurtër

Xhensila Myrtezaj është shfaqur elegante e tejet seksi në foton e fundit.

   Ka një kohë që Xhensila Myrtezajn nuk e kemi parë duke pozuar elegante e veshur edhe në mënyrë provokative, shkruan lajmi.net.

Para disa minutash ajo u shfaq e tillë në Instagram, foto me të cilën nuk pati se si të mos e merr vëmendjen maksimale të ndjekësve.

Ajo është shumë e dashur për publikun dhe ka një numër të konsiderueshëm fansash rreth vetes.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on