Ja si ndjehet Afrona nga i dashuri i saj Blero (Foto)

Nuk ka shumë ditë që e kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre.

E dashuria mes Afrona Dikës dhe këngëtarit Blero Muharremit po rritet dita-ditës.

Madje, Blero po bën që Afrona të ndjehet e lumtur në të njëjtën kohë si një grua dhe si një vajzë e vogël.

Të paktën kështu ka thënë vet modelja përmes një foto të hedhur në Instagram, ku përveç mbishkrimit në sy bie edhe bukuria e saj.