Ja si ka qënë Big Basta i vogël (FOTO LAJM)

Reperi Big Basta ka ndarë një foto me të gjithë ndjekësit në rrjetin social kur ka qenë bebe.

Në profilin e tij në Instagram ai ka publikuar një fotografi ku ka qenë foshnje, dhe shihet me flokë disi të gjatë dhe me onde. /albeu.com/