Ja me çka u godit Flori Mumajesi (Foto)

Mbetet akoma e paqartë nëse Flori u vetëgodit apo këtë e bëri Stine.

Plaga në ball thuhet t’i jetë bërë pas goditjes me një gotë qelqi, e cila ende ka mbetur në vendin e ngjarjes.

Sipas mediave shqiptare shenjat e gjakut dallohen akoma tek hyrja e pasme e Pallatit të Koncerteve, shkruan lapsi.al.

Stine u arrestua dhe u lirua për tu gjykuar në liri dhe deklarata e djeshme e Ardit Gjebreas, i cili thotë se Flori u vetë plagos padyshim që zbutë akuzat ndaj Ernest Dukës.

lapsi