Ja e dashura e cilit aktor të njohur është kjo vajzë (Foto)

Aktori turk, Murat Yildirim, i njohur për opinionin në Kosovë me dy emra të ndryshëm nga dy telenovelat më të shikuara turke, në duar ka një bukuroshe marokene.

Ai ka rrëmbyer zemrat e shumë fansave turq dhe jo vetëm, me rolet pozitive që ka në seriale të ndryshme.

Edhe në Kosovë pëlqehet shumë sidomos nga gjinia e bukur, disa prej tyre shpesh janë dëgjuar tek thonë se ”nuk ka nuse për këtë bukurosh”.

Sot në mediat tona për fatin e tyre të keq, ka qarkulluar një lajm se ai është në lidhje me një bukuroshe e cila quhet Imane Elbanit, aktore dhe modele e famshme.

Ndërsa ne ju sjellim disa foto të saj ku e ka ekspozuar gjoksin dhe është shfaqur provokative të cilat nuk i keni parë më herët.

auto_a51479198389

a31479198393

1323548_3d11324f04a51d988c6754be7663aafd_640x640