Ja çfarë foto poston me mëngjes Afrona (Foto)

Modelja dhe blogerja e njohur Afrona Dika është shumë e përfolur në mediet rozë.

Afrona si shumë yje të njohura, është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi në profilin e saj në Instastory ka publikuar një fotografi ku duket shumë e bukur.

Me një këmishë të veshur e syze, ajo me mëngjes i mahnit fansat e saj.

afrona_1492678039-2328622