Irina Shayk pozon “keq”

Modelja ruse Irina Shayk nuk di të ndalet me pozat e saj dhe as nuk humbet kohë për të tërhequr vëmendje.

Në një postim në llogarinë në Facebook, Irina ka publikuar këtë foto pa të brendshme, ku mban veshur vetëm një kanatjere të hollë ngjyrë të verdhë.

Ende nuk dihet se përse vjen kjo pozë e modeles 29- vjeçare, mbështetur në një kolltuk.

Nga më të ndryshmet kanë qenë edhe komentet e fansave, disa prej të cilëve e komplimentojnë për trupin në formë e disa të tjerë pretendojnë se ajo nuk mund të kthehet kurrë më me Ronaldon, nëse publikon foto të tilla.