Irina i tregon Ronaldos se çfarë ka humbur (Video)

Ish e dashura e Cristiano Ronaldos po i surprizon të gjithë çdo ditë e më shumë me bukurin e saj.

Tani ka bërë një video për krishtlindje ku tregon se temperaturat mund të jenë të ‘nxehta’. Ajo ka dal në plazh dhe po “rrezitet” në këto temperatura të ftohta, transmeton Express

Cristiano Ronaldo ndoshta do të xhelozoj pasi ta shikoj këtë video.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=HkNGMyeBWLg