Ingridi provokon në videoklipin e ri, prek vendet intime (Video)

Ingrid Gjoni ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar ‘Do më kërkosh’.

Kënga është ritmike dhe është kompletuar me një videoklip veror me plot ngjyra, ku Ingridi vjen shumë sensuale dhe seksi.

“Do më kërkosh”’ pritet të radhitet në një ndër hitet e kësaj vere.

Kënga është punuar nga Alandy ndërsa teksti është punuar nga kolegja e Ingridit, Rozana Radi.