I ndodh edhe Emmas, ajo që i ndodhi Arta Dobroshit (Foto)

Edhe Emma Stone është turpëruar gjatë setit fotografit në Festivalin Ndërkombëtar të filmit në Kanë.

Aktorja kishte veshur një fustan të zi të shkurtër, mirëpo era ia ka ngritur atë duke bërë që të tregonte më shumë nga që kishte planifikuar.

26-vjeçarja ka reaguar menjëherë për ta mbajtur fustanin me duar dhe për të parandaluar skena të mëtutjeshme.

Sidoqoftë, fotografët kanë arritur që të kapin disa momente nga ky ‘incident’.
Kujtojmë që para disa vitesh (2012), një incident i ngjashëm i ndodhi edhe aktores shqiptare, Arta Dobroshi, të cilës era ia zbuloi të pasmet në Kanë. /Telegrafi/