I kritikuan për mënyrën se si puthen, çifti i njohur publikojnë video intime

Camila Cabello dhe Shawn Mendes kanë habitur me videon e fundit që e postuan në Instagram.

Camila Cabello dhe Shawn Mendes janë çifti më i ri në shoubiz, që tashmë nuk e fshehin lidhjen e tyre, shkruan lajmi.net.

Ata së fundi kanë publikuar një video në Instagram, pas disa kritikave që pranuan në rrjete sociale.

Përmes asaj videoje, ata dëshiruan t’u tregonin fansave se si ‘puthen me të vërtetë’.

“Ne pamë në Twitter që ju djema thoni gjëra në lidhje me mënyrën se si puthemi dhe si duket e çuditshme. Si ne puthemi si peshq”, tha këngëtari.

“Këto fjalë na lënduan ndjenjat”, shtoi Cabello.

Dhe në fund, Mendes thotë “Ne thjesht duam t’ju tregojmë të gjithëve se si puthemi me të vërtetë” dhe e puthi me shumë pasion partneren.