Hysni Zeqiri nxjerr në treg premierën e këngës dhe klipit „Për pak“

Këngëtari dhe aktori kosovar Hysni Zeqiri sapo ka lansuar këngën dhe videoklipin më të ri të titulluar “Për pak” me muzikë dhe orkestrim nga: Florent Boshnjaku dhe me tekst nga: Yll Limani.