Harrojeni Loredanën, shoqja e saj bukuroshe po i “çmend” të gjithë

Kjo është shoqja bukuroshe e Loredanes.

Loredana Zefi është ndër emrat më të përfolur të shoëbizit shqiptar, kjo për shkak të të gjitha rrethanave në jetën e saj private, por jo vetëm.

Loredana së fundi ka marrë pjesë edhe në “MTV”, ku gjithashtu u shperblye.

Shqiptarja Loredana Zefi, së fundi është bërë një nga emrat më me influencë në muzikën gjermane dhe jo vetëm. Ajo, ndonëse jeton në Zvicër, muzika e saj dëgjohet kryesisht në Gjermani.

A e dini se kush është shoqja e ngushtë e Loredanes? Ajo, është artistja bukuroshe me emër e njohuri si Missgamour.