Haradinaj nuk përmbahet pas golit të parë të Kosovës, shkëmben puthje të ‘zjarrtë’ me Anitën

Haradinaj dhe bashkëshortja e tij i janë gëzuar pa masë golit të parë Kosovës mbrëmë.

   Mbrëmë u zhvillua ndeshja futbollistike mes Kosovës dhe Anglisë, e cila u përcoll me shumë entuziazëm nga shqiptarët.

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, bashkë me gruan e tij, Anitën, i janë bashkuar shumë tifozëve në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë për të shikuar ndeshjen Kosovë-Angli në ambient të hapur.

Goli i parë i Kosovës në sekondat e parë të lojës solli një entuziazëm të madh te shumë kosovarë, njofton Klan Kosova.

Këtë vrull të golit Ramushi dhe Anita e shprehën me një puthje të zjarrtë.

Qejfin e çiftit Haradinaj nuk e prishën as pesë golat që Kosova mori në minutat e tjerë.